Przenośny miernik poziomu wody w studni CP-2AP Zobacz większe

Przenośny miernik poziomu wody w studni CP-2AP

712,17zł brutto 579,00zł netto

Przenośny miernik przeznaczony do kontrolnego pomiaru głębokości lustra wody (pomiar poziomu wody) w studniach głębinowych.

Dopłaty (brutto) za większą długość:

Więcej szczegółów

Dopłaty (brutto) za dodatkowe wyposażenie:

Cena brutto przy długości przewodu:

Napięcie zasilania 12 V DC (wbudowane akumulatory zapewniające pracę miernika na czas ok. 60-ciu minut - ładowarka sieciowa w komplecie)
Wejście ster. analogowe 4…20mA – przetwornik w wersji 2-przewodowej z kapilarą
Ładowanie akumulatorów pełne naładowanie po czasie ok. 4 godzin
Czas pracy ciągłej 3 minuty ( po tym czasie miernik automatycznie się wyłączy)
Pobór mocy poniżej 0,7 W
Temperatura otoczenia -20 ... +50°C
Wymiary 124 x 198 x 84
Masa 0,30 kg
Pozycja pracy dowolna

Zastosowanie

Przenośny miernik przeznaczony do kontrolnego pomiaru głębokości lustra wody (pomiar poziomu wody) w studniach głębinowych. Miernik wyświetla aktualną głębokość lustra wody poniżej terenu w zakresie 0 … -99,9 m z rozdzielczością 0,1m lub 0,01m (poziom terenu =0,0m stanowi punkt odniesienia). Miernik współpracuje z sondą hydrostatyczną z wyj. 4…20mA. Pięć wersji miernika dla sond o zakresach pomiarowych:

0...10m - odczyt z rozdzielczością  0,01m dla sond zapuszczonych do 10m poniżej terenu lub z rozdzielczością 0,1m dla sond zapuszczonych głębiej ( należy przy zamówieniu podać planowaną głębokość zapuszczenia)

0…20m ; 0...30m ; 0….50m i  0…100m. - odczyt z rozdzielczością 0,1m.

Przy zamówieniu należy podać w uwagach wybraną wersję wykonania - zakres pomiarowy ( przy zakresie 0...10m także planowaną głębokość zapuszczenia sondy ).

Miernik posiada programowany punkt kalibracji - głębokość zapuszczenia sondy hydrostatycznej poniżej terenu.

Przyrząd może być stosowany do monitorowania poziomu wody w studni na eksploatowanych ujęciach wody jak i podczas testowania nowych odwiertów - kontrola w określonym czasie depresji poziomu wody przy zadanej wydajności.

Opis konstrukcji

Na płycie czołowej znajduje się dioda świecąca „praca” – dioda ta zgaśnie w przypadku obniżenia się poziomu wody poniżej dolnego progu (jeśli wcześniej zaprogramowano progi sterownicze), zapali sie ponownie po osiagnięciu górnego zaprogramowanego poziomu. Wyświetlacz pokazujący aktualny poziom lustra wody poniżej terenu (3 cyfry).

Z lewej strony znajdują się 2 przyciski służące do zmiany lub pokazania nastaw dwóch progów sterowniczych pompy „Pd” i „Pg” i przycisk kalibracji „kal” służący do załączenia miernika i ponadto do wpisania głębokości zainstalowania sondy hydrostatycznej poniżej terenu. Pod wyświetlaczem dwa przyciski do zmiany nastaw w dół lub w górę ▼▲, parametrów wybranych przyciskami „Pg”; „Pd” i „kal”. Gniazdo do podłączenia ładowarki 12V DC znajduje się z boku obudowy (z prawej strony).

Napisz opinię

Przenośny miernik poziomu wody w studni CP-2AP

Przenośny miernik poziomu wody w studni CP-2AP

Przenośny miernik przeznaczony do kontrolnego pomiaru głębokości lustra wody (pomiar poziomu wody) w studniach głębinowych.

Dopłaty (brutto) za większą długość:

Napisz opinię

26 innych produktów w tej samej kategorii: